FB

Databáze pojištěných vozidel, vozidel s povinným ručením

www.facebook.com - Vyhledávání profilů lidí Stránky ČKP (České kanceláře pojistitelů) jsou jedním z míst na Internetu, na kterém je možné hledat vozidla dle registrační značky. Informační středisko pojištění odpovědnosti z provozu vozidla obsahuje základní informace o povinném ručení vozidla k danému datu: Druh vozidla, tovární značka a kontakt na pojistitele.

Vyhledat SPZ v databázi pojištěných vozidel

Vyplňte prosím oba údaje - registrační značku vozidla a datum, ke kterému chcete zjistit údaje o pojištění ve formátu den.měsíc.rok

SPZ/RZDatum pojištění

Databáze hledaných vozidel policie ČR

Celostátně hledané osoby, web Policie ČR - náhled Policie České republiky vede databázi odcizených vozidel a registračních značek. Tuto databázi najdete na internetové adresa aplikace.policie.cz/patrani-vozidla/. Databáze obsahuje pouze údaje o registračních značkách a o vozidlech, jejichž odcizení bylo oznámeno Policii ČR.

Vyhledání vozidla v databázi hledaných vozidel

SPZ/RZČíslo VIN

V databázi najdete ke konkrétní registrační značce odcizeného vozidla jeho druh (osobní a pod), výrobce/značku vozidla, typ, barvu, VIN vozidla, číslo motoru, rok výroby a datum vyhlášení pátrání po vozidle.