FB

Vyhledat český pojem ve www.wikipedia.cz

Wikipedia - wikipedia.cz a wikipedia.org

wikipedie - Náhled www stránek www.wikipedia.cz    Server www.wikipedia.cz je nejznámější internetová encyklopedie. Obsah stránek Wikipedia tvoří sami uživatelé. Na stránkách wikipedia.cz můžete vyhledávat české pojmy.

   Stránky www.wikipedia.cz jsou českou verzí původně anglických stránek www.wikipedia.org, stránky wikipedia.cz nefungují samostatně, pouze se přesměrovávají na adresu cs.wikipedia.org.

Vyhledat anglický pojem ve www.wikipedia.org

wikipedie - Náhled anglickych www.wikipedia.org    Pokud hledáte na wikipedii nějaký anglický pojem ( fusion a pod.) použijte formulář pro anglickou verzi en.wikipedia.org nebo hledání Google.

Vyhledat pojem ve wikipedia přes Google

   Vyhledávání na stránkách Wikipedia není příliš inteligentní, hledá pouze v názvech pojmů, neskloňuje a nečasuje a hledá jen v dané jazykové verzi. Pokud se ocitnete na anglické stránce en.wikipedia.org a zadáte pojem Kočka, nenajde Wikipedie nic rozumného.

   Wikipedii můžete tedy lépe prohledávat přes Google, speciálně pokud hledání přímo na stránkách wikipedia.org nic nenajde.

   Google prohledává spolehlivě všechny jazykové verze Wikipedia, navíc skloňuje, časuje, hledá i ve stránkách a seřadí výsledky podle důležitosti.

Překlepy a omyly - wikipedie, vikipedia

   Ještě více než u Google píše hodně lidí slovo wikipedie jako wikipedie, nebo vikipedia a samozřejmě kombinace obou chyb vikipedie. Časté jsou i další překlepy
wiki
wikipwdia
wikipedi
viki