FB

www.hyperinzerce.cz - vyhledání v inzerci

Stránky HyperInzerce - Náhled www stránek www.HyperInzerce.cz      WWW stránky Hyperinzerce získaly díky velmi agresivnímu internetovému marketingu velké množství uživatelů a tím i velmi rozsáhlou databázi inzerátů. Hyperinzerci najdete na adrese www.hyperinzerce.cz.

     Vyhledávání na stránkách Hyperinzerce je dost otřesné, podobně jako na stránkách SBazar, postrádá základní inteligenci a intuici. Pokud například dáte vyhledat "ČOV" a myslíte tím čističku odpadních vod, najdete vše možné, co obsahuje "cov", "čov" a podobně. T.j. inzeráty se slovy koncovky, pracovní recovery a další slova. Při hledání na stránkách Hyperinzerce je tedy potřeba přemýšlet "Jak asi prodávající ten svůj inzerát zadal?"

     Hyperinzerce má podobně jako Annonce velmi dobře vytvořený systém kategorií a rubrik, můžete tedy projíždět inzeráty na Auta, motorky, dům, nemovitosti, mobily, počítače, knihy, starožitnosti a další kategorie.

Inzerce - vyhledávání v nejznámějších inzertních zdrojích

     Pro hledání inzerátů můžete také použít připravený vyhledávač Google, který prohledává následující zdroje: Annonce, SBazar, Hyperinzerce, Aukro, mimibazar.cz a Avizo.

Související odkazy

Inzerce Annonce SBazar Hyperinzerce Aukro Bazoš Ebay Mimibazar